هیچ موردی جهت نمایش وجود ندارد
مشاهده لیست مقایسه

ویلچر ساده ارزان و با کیفیت و سبک 809R جی تی اس

ویلچر ارزان و ساده ویلچر سبک ویلچر رنگ نقره ای ویلچر با کیفیت ویلچر تاشو جاپایی متحرک دارای کمربند ایمنی و ماهیچه بند ویلچرجی تی اس


ویلچر ساده با کیفیت و ارزان 809R با برند جی تی اس. این ویلچر با ظاهر بسیار زیبا در حال عرضه به بازار است و یکی از بهترین ویلچر های ایرانی محسوب میشود.


3,948,000 تومان

ویلچر های ساده ارزان اکثرا در همه امور یک توانیاب کارآمد هستند با توجه به قیمت هایی که ویلچر های پیشرفته تر دارند این ویلچر از قیمت ارزان تری برخوردار است. با توجه به تنوع های بسیار زیاد در عرضه ویلچرهای ساده شرکت جهان تجهیزات شفا با برند جی تی اس با طراحی این ویلچر با کیفیت و قیمت مناسب توانسته خدمتی به جامعه معلولین انجام دهد و کمی از مسئولیت اجتماعی در برابر این عزیزان را بپذیرد. ویلچر ساده جی تی اس مدل 809R یک ویلچر ساده تاشو ارزان قیمت میباشد که هم بدنه آن به صورت تاشو میباشد هم جاپایی آن به صورت تاشو میباشد. طراحی زیبای این ویلچر باعث شده تا به یکی از بهترین ویلچر های ساده موجود در بازار تبدیل شود. این ویلچر دارای نشمنگاه یا همان کفی سایز 50 است و چرخ های جلوی آن از جنس PU در سایز 30*200 میباشد و چرخ های عقب توپٌر با طوقه اسپرت این ویلچر را از ویلچر های ساده دیگر متمایز کرده. چرخ جلو کالسکه ای و جنس نشیمنگاه از برزنت میباشد. این ویلچر با بهره گیری از تکنولوژی رنگ کوره ای در انواع رنگها تولید میشود که پس از پاشش رنگ به بدنه به کوره های حرارتی انتقال می یابد و پخته میشود و بعد به رنگ اصلی و دلخواه در می آید. این ویلچر یک ویلچر ساده و ارزان و سبک میباشد که صرفه اقتصادی نیز دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است.
 
خرید این ویلچر ساده و و زیبا و ارزان را در فروشگاه اینترنتی جی تی اس تجربه کنید.www.jtsco.ir

ویژگی های محصول

برند جی تی اس

ارسال نظر