جمع کل : 0 تومان

رفتن به سبد خرید
هیچ موردی جهت نمایش وجود ندارد
مشاهده لیست مقایسه

ویلچر ایرانی

5 آذر 1400

خلاصه

خرید ویلچر ایرانی جی تی اس

ویلچر ایرانی 
ویلچر وسیله ای که همیشه در کنار توانیابان تا زمان بهبودی آنهاست.
ویلچر ایرانی یا خارجی انتخاب کنیم ؟ 
چندین سال پیش به دلیل ساده تر بودن واردات در ایران بسیاری از لوازم و تجهیزات پزشکی بسیار راحت وارد میشد و به مشتری ارائه میشد. 
واردات زمانی کم رنگ تر شد که برای حمایت از تولید ملی لوازمی که در کشور میتوان تولید کرد حق وارد شدن به کشور را نداشتند که یکی از این لوازم ویلچر بود.
تولید کنندگان ویلچر اکثرا با سود بسیار کمی کار تولید را آغاز کردند تا بتوانند نیاز جامعه معلولین را برطرف کنند.


با توجه به انواع معلولیت ها ویلچر ها ساخته میشوند.
شرکت جی تی اس از تولید کنندگان ویلچر در ایران میباشد که اوایل در امور بازرگانی ویلچر فعالیت داشت و در سال ۱۳۹۷ کارخانه تولید ویلچر را با اخذ مجوز های مربوطه احداث کرد.
این شرکت تا کنون با ساخت انواع ویلچر و ارائه آن با بهترین قیمت جایگاه مناسبی را در بازار خرید ویلچر کسب نموده.


مشاوره رایگان خرید ویلچر و خدمات پس از فروش با بهترین کیفیت در انواع و رنگ های مختلف از شاخص ترین خدمات این شرکت میباشد.
بهترین خرید ویلچر را با ما تجربه کنید.
به امید روزی که همه توانیابان عزیز بی نیاز از هرگونه ویلچر باشند.
خرید ویلچر را چگونه انجام دهیم؟ 
برای خرید ویلچر خوب و ارزان و با کیفیت باید چندین نکته را مد نظر داشته باشید که به چند نکته اشاره خواهیم کرد : 
آبکاری مناسب: آبکاری نیکل کروم که لوله های آهنی را به شکل استیل براق در میآورد و باعث میشود ظاهری زیبا و خاصیت ضدزنگ در ویلچر ایجاد شود 
جوشکاری دوبل : این جوشکاری به طوری است که هر دوطرف میله های هر قسمت در دو قسمت بالا و پایین ویلچر با استفاده از جوش co2 جوشکاری میشود و دوام بدنه ویلچر را بالاتر میبرد.

بعد از پوشش آبکاری :

نشیمنگاه و تکیه گاه : یکی از مهمترین قسمت های ویلچر میباشد که با استفاده از پارچه مرغوب و قرار  دادن کمربند ایمنی روی نشیمنگاه کیفیت آن را تضمین کرد.

چرخ های پره فلزی و چرخ های پلاستیکی : چرخ های پره فلزی بهتر است از جنس آلومینیوم باشد تا وزن ویلچر فلزی را کنترل کند و چرخ های پلاستیکی که از جنس مواد abs درجه یک ساخته میشود و در آزمایشات مختلف با رها کردن آن از ارتفاع ۴ متری کاملا سالم می مانند.

ویلچر چیست و چرا ویلچر ایرانی جی تی اس را انتخاب کنیم؟ 
یکی از مهمترین نکات این است شما زمانی که یک وسیله را تهیه میکنید باید به فکر آن باشید که بعد از مدتها اگر قطعه ای از آن خراب شود به راحتی بتوانید آن قطعه را تهیه کنید و جایگزین کنید. جی تی اس خود تولید کننده انواع قطعات ویلچر میباشد و مشتری به راحتی میتواند قطعه مورد نظر خود را سفارش بدهد.

مقالات مرتبط
ارسال نظر
5/5 0 0 0