هیچ موردی جهت نمایش وجود ندارد
مشاهده لیست مقایسه
}

ویلچر مسافرتی jts جی تی اس

16 خرداد 1401

خلاصه

انواع ویلچر های مسافرتی ارتوپدی و ساده جی تی اس.

یکی از مشکلات توانیابان در هنگام رفتن به مسافرت نداشتن ویلچر مناسب برای سفر است. این ویلچر ها باید دارای ویژگی های خاصی باشند. به عنوان مثال در ویلچر های مسافرتی از چرخ های کوچک تر استفاده میشود تا فضای کمتری را داخل هواپیما یا اتومبیل اشغال کند. ویلچر های مسافرتی خود به تنهایی در مدل های مختلف تولید میشود:

ویلچر مسافرتی jts فوق سبک تمام ارتوپدی :
یلچر نیمه آلومینیومی جی تی اس مدل ۸۶۳ 12 اینچ از سری ویلچرهای تاشو و مسافرتی می‌باشد. جنس بدنه نیمه آلومینومی این ویلچر به سبک بودن محصول کمک شایانی کرده است و بدنه با شاسی دوبل، مقاومت محصول را بالا برده است. ویلچر ۸۶۳ جی تی اس قابلیت جمع شدن را دارد تا فضای کمتری را اشغال کند، کوتاه شدن پشتی و جمع شدن زیرپایی کمک به کمتر شدن حجم ویلچر می‌کند. کفی و پشتی ویلچر جی تی اس از برزنت مقاوم تولید شده است. بسیار سبک و راحت و با توجه به قابلیت هایش حمل و نقل را برای کاربر بسیار آسان میسازد. این ویلچر ها را به نام ویلچر مسافرتی میشناسند که جز ویلچرهای سبک وزن بشمار میروند.چرخ های جلو این ویلچر از جنس pu با دوشاخه های فولادی مدرج و قابل تنظیم ارتفاع هستند.یلچر ارتوپدی و مسافرتی jts جی تی اس مدل "12-908:
ویلچر ارتوپدی و مسافرتی جی تی اس مدل "12-908 دارای زیر دستی تحریری و متحرک است که با هدایت به سمت بالا بیمار میتواند روی آن بنشیند. جاپایی کاملا متحرک و ارتوپدی دارد. این ویلچر دارای چرخ جلو 50*200 pu است که دوشاخ آن از جنس فولاد مدرج است و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. چرخ های عقب این ویلچر 12 اینچ است که باید بیمار توسط شخص دیگری هدایت شود. جنس نشیمنگاه و تکیه گاه این ویلچر از برزنت است. و جاپایی آن از مواد abs درجه یک ساخته شده است.دسته های پشتی این ویلچر به صورت شکن میباشد که در حمل و نقل داخل خودرو یا هواپیما بسیار مؤثر است.
ویلچر ارتوپدی مسافرتی 90812
ویلچر مسافرتی سایز متوسط jts جی تی اس "12-901M :
این ویلچر جزو ویلچر های مسافرتی و ارتوپدی بشمار میرود که دارای چرخ های عقب 12 اینچی هستند این ویلچر دارای جاپایی ارتوپدی است و قابلیت جدا سازی از بدنه ویلچر را دارد چرخ های جلو این ویلچر در ساز 50*200 pu میباشد و دوشاخ فولادی مدرج و قابل تنظیم دارند که میتوان ارتفاع جلو ویلچر را تنظیم نمود. زیر دستی این ویلچر متحرک است و جنس نشیمنگاه و تکیه گاه آن برزنتی میباشد.
ویلچر ارتوپدی مسافرتی 901m12
ویلچر ساده و مسافرتی jts جی تی اس "12-809R:
یکی از ارزان ترین ویلچر مسافرتی میباشد که در آن چرخ های جلو توپُر از جنس PU استفاده شده و دوشاخ این چرخ ها از جنس فولاد و مدرج است که قابلیت تنظیم ارتفاع هم دارد و چرخ های عقب این ویلچر در سایز 12 اینچ است که کار را برای حمل آسان میسازد این ویلچر در دسته ویلچر های ساده میباشد و با توجه به کوچک تر بودن چرخ ها باید ویلچر بیمار توسط فرد دیگری هدایت شود.نشیمنگاه و تکیه گاه این ویلچر از جنس برزنت میباشد و جاپایی آن نیز متحرک میباشد.
ویلچر ساده مسافرتی 809r12

مقالات مرتبط
ارسال نظر