}

بهترین ویلچر ایرانی

5 آذر 1400

خلاصه

خرید بهترین ویلچر ایرانی جی تی اس

ههانطور که میدانید ویلچر یک ابزار توانمندذ سازی است و برای درمان استفاده نمیشود ویلچر یا صندلی های چرخ دار با قدمت و سابق زیادی از دوران قدیم وجود داشته است و به افراد کم توان، برای راه رفتن به عنوان یک ابزار کمک حرکتی استفاده میشود.
ویلچر ها یا برقی یا مکانیکی هستند. هر کدام از این دو دسته با بخش هایی تقسیم مشوند. از جمله ویلچر های ساده و ارتوپدی و حمامی و برانکاردی و مسافرتی که در دسته ویلچر های مکانیکی هستند و ویلچر های پر سرعت ویلچر های تاشو که با سیستم باطری های شارژی ساخته میشوند که در دسته ویلچر های برقی یا الکترونیکی هستند.

ویلچر ایرانی

ویلچر وسیله ای که همیشه در کنار توانیابان تا زمان بهبودی آنهاست.
ویلچر ایرانی یا خارجی انتخاب کنیم ؟
چندین سال پیش به دلیل ساده تر بودن واردات در ایران بسیاری از لوازم و تجهیزات پزشکی بسیار راحت وارد میشد و به مشتری ارائه میشد.
واردات زمانی کم رنگ تر شد که برای حمایت از تولید ملی لوازمی که در کشور میتوان تولید کرد حق وارد شدن به کشور را نداشتند که یکی از این لوازم ویلچر بود.
تولید کنندگان ویلچر اکثرا با سود بسیار کمی کار تولید را آغاز کردند تا بتوانند نیاز جامعه معلولین را برطرف کنند.مشاوره رایگان خرید ویلچر و خدمات پس از فروش با بهترین کیفیت در انواع و رنگ های مختلف از شاخص ترین خدمات این شرکت میباشد.
بهترین خرید ویلچر را با ما تجربه کنید.
به امید روزی که همه توانیابان عزیز بی نیاز از هرگونه ویلچر باشند.
خرید ویلچر را چگونه انجام دهیم؟
برای خرید ویلچر خوب و ارزان و با کیفیت باید چندین نکته را مد نظر داشته باشید که به چند نکته اشاره خواهیم کرد :
آبکاری مناسب: آبکاری نیکل کروم که لوله های آهنی را به شکل استیل براق در میآورد و باعث میشود ظاهری زیبا و خاصیت ضدزنگ در ویلچر ایجاد شود
جوشکاری دوبل : این جوشکاری به طوری است که هر دوطرف میله های هر قسمت در دو قسمت بالا و پایین ویلچر با استفاده از جوش co2 جوشکاری میشود و دوام بدنه ویلچر را بالاتر میبرد.

بعد از پوشش آبکاری :

نشیمنگاه و تکیه گاه : یکی از مهمترین قسمت های ویلچر میباشد که با استفاده از پارچه مرغوب و قرار دادن کمربند ایمنی روی نشیمنگاه کیفیت آن را تضمین کرد.
تکیه گاه و نشیمنگاه ویلچر
چرخ های پره فلزی و چرخ های پلاستیکی : چرخ های پره فلزی بهتر است از جنس آلومینیوم باشد تا وزن ویلچر فلزی را کنترل کند و چرخ های پلاستیکی که از جنس مواد abs درجه یک ساخته میشود و در آزمایشات مختلف با رها کردن آن از ارتفاع ۴ متری کاملا سالم می مانند.
چرخ عقب ویلچر
ویلچر چیست و چرا ویلچر ایرانی جی تی اس را انتخاب کنیم؟
یکی از مهمترین نکات این است شما زمانی که یک وسیله را تهیه میکنید باید به فکر آن باشید که بعد از مدتها اگر قطعه ای از آن خراب شود به راحتی بتوانید آن قطعه را تهیه کنید و جایگزین کنید. جی تی اس خود تولید کننده انواع قطعات ویلچر میباشد و مشتری به راحتی میتواند قطعه مورد نظر خود را سفارش بدهد.

بهترین ویلچر ایرانی

جی تی اس در میان نام های تجاری که در حال تولید ویلچر هستند یکی از بهترین ویلچرهاست که توانسته به نشان استاندارد کیفیت دست یابد. ویلچر ها در هر ایستگاه توسط کنترل کیفی بازدید شده و نتیجه کار یک ویلچر باکیفیت میشود.
آدرس فروشگاه های ویلچر و بورس ویلچر در تهران خیابان ولیعصر نرسیده به سه راه جمهوری است. در این بازار فروشندگان زیادی انواع ویلچر را برای خرید ویلچر به مشتریان خود ارائه میدهند. و این فروشندگان ویلچرهای خود را یا از بازار خارجی یا از تولید کنندگان داخلی تهیه میکنند.

ویلچر با توجه به انواع معلولیت ها ویلچر ها ساخته میشوند.
شرکت جی تی اس از تولید کنندگان ویلچر در ایران میباشد که اوایل در امور بازرگانی ویلچر فعالیت داشت و در سال ۱۳۹۷ کارخانه تولید ویلچر را با اخذ مجوز های مربوطه احداث کرد.
این شرکت تا کنون با ساخت انواع ویلچر و ارائه آن با بهترین قیمت جایگاه مناسبی را در بازار خرید ویلچر کسب نموده.

مقالات مرتبط
ارسال نظر